מכונות ברד / מכונות אייס קפה

 

הקיץ הישראלי הלוהט, מביא אותנו לחיפוש מתמיד אחר משקאות קרים, עם עדיפות למשקאות קרים מאוד. זוהי הסיבה שבשנים האחרונות אנו עדים להתפשטות הנרחבת של משקאות האייס: ברד, גרניטה, אלכוהול קפוא, מרגריטה, אייס פרי ואייס טי. כיום, לכל בית קפה או רשת ממותגת יש מתכון משלו להכנת אייס קפה/גרניטה, במגוון ווריאציות וטעמים, עם מכנה משותף האחראי לכל - מכונת ברד/ מכונות אייס קפה. המכונות משמשות את כל יצרני המשקאות.

מכונת ברד היא לא סתם עוד מכשיר על הבר, אלא כלי מכירה בעל חשיבות רבה, וההתייחסות אליה בהתאם. מעבר לפרטים הטכניים, לכושר הייצור וליכולת שלה לשמור על אחידות בטעם, במרקם ובטמפרטורה לאורך זמן, על מכונות הברד להיות מעוצבות, יפות ומזמינות, אחרת הן לא תתפוסנה את עין הלקוחות בזמן שהם משתוקקים למשקה צונן. החשיבה העיצובית שהושקעה במכונות הברד/ מכונות אייס קפה, הביאה ליצירת פתרון וויזואלי חשוב, המיכל השקוף.  


בגסטרוליין תמצאו מגוון מכונות אייס קפה/מכונות ברד למכירה בעלות 1, 2 ו- 3 ראשים בעלות מיכל שקוף, המיועדות לעמידה על בר או דלפק ומיוצרות ע"י S.P.M, ומכונות ברד אמריקאיות בעלות חזית שקופה מבית ELECTRO FEEZE  בדגמי  HEAVY DUTY.

קראו עוד על מכונות ברד - איך נוצר משקה אייס? כיצד שולטים בטמפרטורה? מה הקשר בין הקרח לסוכר? מהי מערכת בחישה כפולה? ועוד

לאתר הספק  S.P.M  כאן!

לסרטון התדמית של SPM

 ליצירת קשר וקבלת פרטים לחץ כאן

דרונט בניית אתרים